×

Hiba

[SIGPLUS_EXCEPTION_BASEURL] A jelenlegi beállítások mellett nem lehet automatikusan meghatározni az alap URL-t, kérem adjon meg egy explicit alap URL-t az adminisztrációs felületen.

diakfotoA megújult és kibővült diákfotó-pályázat széles körű érdeklődést eredményezett, az ország számos iskolája nevezett a pályázatra. 92 iskola regisztrált (144 regisztráció történt). A pályázó iskolák 875 képet töltöttek fel.

A zsűri tagjai voltak:

Szathmáry-Király Ádám EFIAP/gold, EMAFOSZ/gold, a MAFOSZ oktatási bizottságának tagja
Bedő Kornél, a MAFOSZ alelnöke, a MAFOSZ oktatási bizottságának tagja
Horváth Imre EFIAP/silver, A-MAFOSZ/silver, a MAFOSZ elnöke

{gallery lightbox=boxplus lightbox:thumbs=outside}Diakfoto/2023{/gallery}

Alább közzé tesszük a díjazott és a kiállítási képek jegyzékét, a további részletes adatokat folyamatosan töltjük fel.

Általános iskola

Kiállításra kerülő képek

Díjak
Életünk a víz

I. hely: Dubiczky Benő – Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola: Oázis
II. hely: Horváth Hanna – Szombathelyi Neumann János Általános Iskola: Az élet forrása
III. hely: Schök Dániel – Kastélydombi Általános Iskola: Harmatcseppek
Különdíj: Fata Gergely – Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola: Könnycsepp

Dubiczky Benő OázisHorváth Hanna Az élet forrásaSchök Dániel Harmatcseppek Fata Gergely Könnycsepp

Fekete-fehér

I. hely: Kiss Benedek – Landorhegyi Sportiskolai Általános Iskola: Elmúló technika
II. hely: Bay Jázmin – Sugovica Sportiskolai Általános Iskola: Társas kapcsolatok
III: hely: Hegyi Roland – Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola: Papírarchitektúra
Különdíj: Csuvár Barnabás – Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola: Dobókocka

Kiss Benedek Elmúló technikaBay Jázmin Társas kapcsolatokHegyi Roland PapírarchitekturaCsuvár Barnabás Dobókocka

Érzelmek

I. hely: Oroszi Terézia – Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola: Ne engem
II. hely: Pető Linda – Budafok-Tétényi Nádasdy Kálmán Alapfokú Művészeti Iskola és Általános Iskola: Te csak pihenj
III: hely: Dragus Cyntia – Szellő EGYMI: Nem is tudom
Különdíj: Irsa Kende – Kiskun Alapfokú Művészeti Iskola: Szorongás

Oroszi Terézia Ne engemPető Linda Te csak pihenjDragus Cyntia Nem is tudomIrsa Kende Szorongás

Középiskola

Kiállításra kerülő képek

Díjak
Életünk a víz

I. hely: Vasadi Róbert – Puskás Tivadar Távközlési Technikum: Frissítő pára
II. hely: Csóka Botond – Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium: Titokzatos csermely
III. hely: Gál Imre – Hőgyes Endre Gimnázium: Vizet
Különdíj: Balázs Martin– ÉÁSZC Mátra Erdészeti Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium: Szitakötő

Vasadi Róbert Frissítő páraCsóka Botond Titokzatos csermelyGál Imre VizetBalázs Martin Szitakötő

Fekete-fehér

I. hely: Éber Boldizsár – Békéscsabai Szakképzési Centrum Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégium:  Érintés – Kemogram
II. hely: Szpisjak Nadin – BSZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégium: Barátság
III: hely: Szanicza Dóra – Kaposvári Zichy Mihály Iparművészeti Szakgimnázium: Hommage a Daguerre
Különdíj: Kiss-Tóth Marcell – Szerencsi Szakképzési Centrum Tokaji Ferenc Technikum, Szakgimnázium és Gimnázium: Tejút

Éber Boldizsári Érintés KemogramSzpisjak Nadin BarátságSzanicza Dóra Hommage a DaguerreKiss Tóth Marcell Tejút

Érzelmek

I. hely: Csonka Emese – Kaposvári Zichy Mihály Iparművészeti Szakgimnázium: Bipoláris
II. hely: Molnár Dorina – BSZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégium: Megtörve
III: hely: Szpisjak Nadin – BSZC Szent-Györgyi Albert Technikum és Kollégium: Önfeledt öröm
Kollekció különdíj: Bognár Andrea – Kaposvári Zichy Mihály Iparművészeti Szakgimnázium: Összetörve I–III.

Csonka Emese BipolárisMolnár Dorina MegtörveSzpisjak Nadin Önfeledt öröm
Bognár Andrea Összetörve IBognár Andrea Összetörve IIBognár Andrea Összetörve III

Gratulálunk az eredményesen szereplőknek, köszönjük a segítő tanárok részvételét.

Találkozunk az őszi díjátadón!